MACHINE YOUR FUTURE

Kolejne wyróżnienie dla Kovosvit MAS na targach ITM 2018

Kolejne wyróżnienie dla Kovosvit MAS na targach ITM 2018

Tegoroczne Targi ITM Polska Innowacje Technologie Maszyny - Salon Obrabiarek i Narzędzi Mach-Tool odbyły się 5-8 czerwca 2018 r. w Poznaniu. Podczas czterech dni imprezy na naszym stoisku prezentowaliśmy maszyny: nowe 3-osiowe centrum frezarskie MCV 800 Quick oraz tokarkę SP430.

Był to również czas świętowania 10-lecia firmy Kovosvit MAS Polska. Z tego tytułu otrzymaliśmy od Międzynarodowych Targów Poznańskich jubileuszowy dyplom.

Cieszy nas niezmiernie kolejne targowe wyróżnienie w tym roku - statuetka ACANTHUS AUREUS. Przyznawana przez MTP nagroda ma na celu nagradzanie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy, wystawiającej swoją ofertę na poszczególnych imprezach.

Podczas targów nasza Dyrektor Operacyjna Weronika Szmańda wzięła również udział w panelu dyskusyjnym MM Speakers Corner organizowanym przez MM Magazyn Przemysłowy. Zaproszeni goście rozmawiali o przemyśle przyszłości, w tym o narzędziach wsparcia dla szybszego rozwoju przedsiębiorstw w kierunku Przemysłu 4.0.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie nas na Mach-Tool. Zapraszamy na kolejne targi już za rok!